بیمارستان تهران کلینیک

درباره بيمارستان تهران كلينيك

بيمارستان تهران كلينيك داراي گواهينامه اعتباربخشي ملي با درجه يك تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني ايران و همچنين داراي لوح دوستدار كودك مي باشد. در حال حاضر بیمارستان دارای 114 تخت فعال است که خدمات مورد نیاز جامعه تحت پوشش خود را در حوزه های زیر ارائه می نماید: 1. خدمات 24 ساعته اورژانس 2. خدمات پزشکی، جراحی و پرستاری در زمینه های داخلی، جراحی، زنان و زایمان، اطفال، ارتوپدی، گوارش، اعصاب، جراحی اعصاب و قلب و عروق 3. خدمات آزمایشگاهی، پاتولوژی، رادیولوژی، آندوسکوپی، داروخانه، فیزیوتراپی، تغذیه و رژیم درمانی

در سال 1347 زمین ساختمان فعلی بیمارستان خریداری و بلافاصله ساخت و ساز آن آغاز گردید و نهایتاً در مهرماه سال 1350 ، ساختمان فعلی بیمارستان تکمیل و آماده بهربرداری گردید و اولین بخش بیمارستان که بخش زنان و زایمان بود، شروع به فعالیت نمود. در تابستان سال 1351 کلیه بخش های فعلی بیمارستان فعالیت خود را آغاز نمودند. بیمارستان تهران کلینیک از بدو تأسیس تاکنون اصول اخلاقی و ارزش های حرفه‌ای را سر لوحه امور خود قرار داده و به طور مستمر سعی در حفظ و ارتقاء این اصول و ارزش ها دارد.

در حال حاضر بخش‌های این بیمارستان عبارتند از جراحی عمومی، مغز و اعصاب، قلب وعروق، گوش و حلق و بینی، داخلی، ارتوپدی، زنان و زایمان، جهاز هاضمه، دیالیز، آزمایشگاه، پزشکی هسته‌ای، سونوگرافی، آندوسکوپی، کلینیک سلامت (چکاب)، اطفال، غدد، رادیولوژی پاتولوژی، سی تی اسکن، فیزیوتراپی، کلینیک آلرژی و ادیولوژی.

tehran clinic 2 tehran clinic 3