بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهراد

درباره بیمارستان مهراد :

تعداد پزشکان شاغل در بیمارستان حدود 120 نفر است که با تخصص ها و توانمندیهای مختلف در حال ارائه خدمت به کلیه مراجعین هستند. تعداد کارکنان شاغل در این بیمارستان حدود 700 نفر است که در بخش ها و واحدهای مختلف در حال ارائه خدمات می باشند. پوشش درمانی- مراقبتی این مرکز نیز بسیار وسیع بوده بطوری که بیمارستان بصورت شبانه روزی با حضور متخصصین رشته های مختلف داخلی و جراحی در ارایه خدمات درمانی به مراجعین فعال می باشد. خدمات تخصصی ارايه شده در این بيمارستان عبارتند از : داخلی، غدد، گوارش، هماتولوژی، روماتولوژی، نورولوژی، نفرولوژی، ارولوژی، قلب، انکولوژی، عفونی، ریه، اطفال، نوزادان، ارتوپدی، جراحی عمومی، جراحی ستون فقرات، گوش و حلق و بینی، فک و صورت، جراحی توراکس، جراحی اطفال، جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب باز، زنان و زایمان، روانپزشکی، بیهوشی و خدمات پاراکلینیکی. خدمات پارا کلینیکی که در این بیمارستان ارایه می شود عبارتند از : آزمايشگاه و پاتولوژی، رادیولوژی، انواع سونوگرافي، سی تی اسکن، MRI، آنژیوگرافی، خدمات تصویربرداری مداخله ای، داروخانه، فیزیوتراپی، هولتر مانیتورینگ، الکتروکاردیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، اسپیرومتری و انواع خدمات اسکوپی.

ساخت بیمارستان مهراد از سال 1352 در زمینی به مساحت 5000 مترمربع واقع در خیابان میرعماد تهران آغاز شد. این خیابان در یکی از خیابان های منشعب از خیابان شهید مطهری تهران قرار دارد. کار ساختمانی و تجهیز بیمارستان در سال 1361 به پایان رسید و بیمارستان از تاریخ 1361/10/18 به طور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

اکنون بیمارستان مهراد با داشتن پروانه 200 تخت بعنوان یک بیمارستان خصوصی، در منطقه 7 شهر تهران قرار دارد. این بیمارستان همواره جزء بیمارستان های خصوصی ممتاز بوده و در سنوات اخیر در اعتبار بخشی ملی بیمارستانی موفق به کسب امتیاز درجه یک از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است .

ساختار فیزیکی بیمارستان شامل ساختمان شماره 1 و 2 (که هریک دارای چهار طبقه است) و ساختمان کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی می باشد.

بخش های بستری شامل جراحی یک، جراحی دو، جراحی سه، داخلی، کودکان، نوزادان، زنان، NICU ، بخشICU-OH ( ICU جراحی قلب باز)، ICU-M ( ICU مدیکال )، ICU- Post-SURGERY ( ICU جراحی ) و CCU است.

بخش های سرپایی شامل آنژیوگرافی، مراقبت های روزانه، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، اورژانس، اتاق عمل، بلوک زایمان، دیالیز و اسکوپی می باشد.

تعداد پزشکان شاغل در بیمارستان حدود 120 نفر است که با تخصص ها و توانمندیهای مختلف در حال ارائه خدمت به کلیه مراجعین هستند. تعداد کارکنان شاغل در این بیمارستان حدود 700 نفر است که در بخش ها و واحدهای مختلف در حال ارائه خدمات می باشند.

پوشش درمانی- مراقبتی این مرکز نیز بسیار وسیع بوده بطوری که بیمارستان بصورت شبانه روزی با حضور متخصصین رشته های مختلف داخلی و جراحی در ارایه خدمات درمانی به مراجعین فعال می باشد.
خدمات تخصصی ارايه شده در این بيمارستان عبارتند از :

داخلی، غدد، گوارش، هماتولوژی، روماتولوژی، نورولوژی، نفرولوژی، ارولوژی، قلب، انکولوژی، عفونی، ریه، اطفال، نوزادان، ارتوپدی، جراحی عمومی، جراحی ستون فقرات، گوش و حلق و بینی، فک و صورت، جراحی توراکس، جراحی اطفال، جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب باز، زنان و زایمان، روانپزشکی، بیهوشی و خدمات پاراکلینیکی.

خدمات پارا کلینیکی که در این بیمارستان ارایه می شود عبارتند از :

آزمايشگاه و پاتولوژی، رادیولوژی، انواع سونوگرافي، سی تی اسکن، MRI، آنژیوگرافی، خدمات تصویربرداری مداخله ای، داروخانه، فیزیوتراپی، هولتر مانیتورینگ، الکتروکاردیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، اسپیرومتری و انواع خدمات اسکوپی.

بخش اورژانس بیمارستان شبانه روزی بوده و با بهره مندی از خدمات پزشکان متخصص و فوق تخصص مجرب و کارکنان متبحر در حال ارائه خدمات مراقبتی و درمانی است.

ضمنا خدمات اورژانس اطفال نیز 24 ساعته توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص مقیم در اورژانس ارائه می گردد.