بیمارستان ایران مهر

درباره بیمارستان ایرانمهر:‌

بیمارستان ایرانمهر دارای 3 بخش ویژه آی سی یو شامل آی سی یو جنرال و آی سی یو مديكال و آی سی یو قلب باز می باشد که با ظرفیت کامل تخت مشغول ارائه خدمات به بیماران بدحال ودر شرایط ویژه از جمله بیماران پس از انجام جراحی های بزرگ ، جراحی های قلب باز ، جراحی های مغز و اعصاب ، بیماران تصادفی ، بیماران با مشکلات تنفسی و بیماران با مشکلات داخلی بدحال و داخلی مغزو اعصاب نظیر سکته های مغزی  می باشد

بیمارستان ایرانمهر یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی است که در سال ۱۳۵۴ به منظور ارائه خدمات درمانی و مراقبت های پیشرفته برمبنای پایبندی به کرامت انسانی، آغاز به کار نمود. حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد، این مرکز را به عنوان یکی از بهترینبیمارستان های خصوصی ایران، در ذهن و قلب بیماران بدل کرده است. محل این بیمارستان در تهران ، ضلع شرقي خيابان شريعتي دوراهي قلهك می باشد. این بیمارستان بصـورت خصوصـی اداره میشود . از ابـتدای تأسیس همراه با تحولات علمی و تکنیکی در رشـته هـای مختلف پزشکی سطح ارائه خدمات به بـیماران در این مـرکز بصورت مستمر ارتقاء یافته است. پزشکان ، کادر پرستاری و مدریت بیمارستان تمام تلاش خـود را بـه کـار می گیـرند تـا در ضمن حفـظ شأن و احترام بیماران خدمات درمانی را در حد بهترین استانداردهای جهانی به آنان ارائه کنند.

بیمارستان ایرانمهر دارای 3 بخش ویژه آی سی یو شامل آی سی یو جنرال و آی سی یو مديكال و آی سی یو قلب باز می باشد که با ظرفیت کامل تخت مشغول ارائه خدمات به بیماران بدحال ودر شرایط ویژه از جمله بیماران پس از انجام جراحی های بزرگ ، جراحی های قلب باز ، جراحی های مغز و اعصاب ، بیماران تصادفی ، بیماران با مشکلات تنفسی و بیماران با مشکلات داخلی بدحال و داخلی مغزو اعصاب نظیر سکته های مغزی  می باشد .کلیه  این بخشها مجهز به پیشرفته ترین و مدرنترین امکانات و تجهیزات بوده و آماده پذیرش و ارائه خدمات ویژه به بیماران بدحال می باشد .