پروتز چانه

neginsalamatehakim . پروتز چانه . نگین سلامت حکیم

پروتز چانه

پروتز چانه می تواند تناسب چانه را افزایش دهد و توازن آن با سایر اجزای صورت را بهبود بخشد ، همچنین در برخی موارد کوچک کردن چانه به تناسب اجزای صورت کمک میکند . معمولاً داشتن چانه ضعیف باعث می شود گردن فرد چاق به نظر برسد. این شرایط می تواند باعث برجسته و بزرگ به نظر رسیدن یک بینی نرمال شود. فراد مبتلا به پروتز ممکن است بخشی از چهره خود را از طریق سرطان، تروما و یا نارسایی زای مادرزادی از دست داده باشند گروهی دیگر افرادی هستند که تمایل به زیبایی بیشتر صورت دارند که با انجام پروتز چانه و تعادل سازی به جذابیت چهره افزایش می دهند و ناراحتی که از کوچک بودن چانه با فرم بد چانه خود دارند را از بین می برند . بلند کردن یا افزایش چانه با کمک یک پروتز یک روش ساده است که برای تعادل ویژگی های صورت بسیار موثر و مفید است ما می توانیم با قرار دادن یک ایمپلنت چانه، مشخصات صورت منظور نسبت بینی و چانه را اندازه کنیم و بینی شما کوچکتر به نظر می رسد در واقع شما با پروتز چانه و تعادل سازی صورت می توانید تعادل سازی خاص بین اجزای صورت به وجود آورید.
تزریق ژل
ژلی که برای برجسته کردن اعضاء بدن منجمله چانه بکار می رود ماده ای مصنوعی است. قوامی شبیه ژلۀ خوراکی دارد. فرمولاسیون آن به گونه ای است که برای بدن بی ضرر باشد. ماندگاری آنها بسته به کارخانه سازنده متفاوت است. این ژلها در سرنگ های انسولین بسته بندی شده، استریل و آماده تزریق هستند. تزریق آنها در مطب قابل انجام بوده، تقریباً بدون درد است و به سهولت انجام می شود. از معایب آن احتمال عفونت و احتمال جابه جایی است.
بعد از جراحی

بهتر است بعد از انجام پروتز چانه کمپرس سرد را تا سه روز بعد از جراحی به صورت مرتب بر ناحیه مورد نظر قرار دهید . به خوبی استراحت کنید تا چند روز از انجام هر گونه فعالیت بدنی خودداری کنید . یک روز بعد از جراحی چانه به راحتی می توانید استحمام کنید و صورت خود را بشویید. در صورت هر گونه درد می توانید از استامینوفن استفاده کنید . درصورت مصرف هر گونه داروی دیگر با پزشک خود مشورت کنید . داروهایی که توسط پزشک تجویز می شود را در زمان خود مصرف کنید. بهتر است تا ۲۴ ساعت اولیه در خوردن تغذیه رعایت کنید و فقط از غذاهای آبکی مانند آش ، سوپ و … استفاده کنید در واقع از غذاهایی استفاده کنید که نیازی به جویدن نداشته باشد زیرا باعث فشار به قسمت جراحی می شود . سعی کنید در روزهای اول از باز و بسته شدن دهانتان جلوگیری کنید . در صورت هر گونه تورم جای نگرانی نیست و در مدت کوتاهی برطرف خواهد شد .

ساعات کار