لیفت ران

لیفت ران

لیفت ران

لیفت ران یا جراحی پلاستیک ران، یک جراحی زیبایی بزرگی است پوست و چربی اضافی ناحیه ران را از بین می برد.

شاید مهمترین دلیل لیفت ران کمک به تغییر شکل و صاف شدن پوست ناحیه ران پس از کاهش وزن باشد. بعضی از افراد همچنین برای بدست آوردن زیبایی بیشتر و احساس راحتی بهتر در پوشیدن مایو، شلوارک و شلوار جین این روش را انتخاب می کنند.

اگر بعد از کاهش وزن این روش را در نظر دارید، پزشکان توصیه می کنند حداقل 6 ماه یک وزن ثابت داشته باشید و از قبل به وزن ایده آل خود رسیده باشید؛ زیرا که تغییرات وزن می تواند نتایج حاصل از جراحی را تحت تاثیر قرار دهد.

انواع مختلف لیفت ران چیست؟

جراحی ران، پوست و چربی اضافی را از بین می برد، اما روش های متفاوتی وجود دارد که از طریق برش های مختلف انجام می شود. پزشک به شما کمک می کند تا بهترین جراحی را برای رفع نیازهای فردی خود انتخاب کنید.

انواع مختلف از لیفت ران وجود دارد که عبارتند از:

  • لیفت داخلی ران

لیفت داخلی ران، رایج ترین شکل این جراحی زیبایی است. در این روش جراح از طریق برشی از کشاله ران به سمت پایین زانو یا به سمت پشت ناحیه ران، افتادگی پوست ران را از بین می برد.

  • مینی جراحی پلاستیک ران

بسته به نیازهای فردی، جراح احتمال دارد جراحی مینی لیفت ران را انتخاب کند. این روش به برش های کمتری نسبت به انواع دیگر لیفت ران احتیاج دارد و فقط شامل برش در ناحیه کشاله ران است. اگر می خواهید فقط در قسمت فوقانی ران خود جراحی انجام دهید، مینی لیفت ران عملکرد بهتری دارد.

  • لیفت ران خارجی (دو طرفه)

لیفت خارجی ران قسمت های خارج ران را نشان می دهد. این روش شامل برشی است که از ناحیه کشاله ران شروع می شود، سپس به سمت خارج تا ناحیه ران و کمرتان کشیده می شود.

  • لیفت عمودی ران

اگر به دنبال رفع بسیاری از پوست های اضافی در تمام نواحی ران خود هستید، احتمال دارد لیفت عمودی ران را در نظر بگیرید. این جراحی به برش های بزرگتری نیاز دارد که تا زانوها کشیده می شود. شاید، به دلیل خطرات زیاد و عوارض بعد از آن، جراح این نوع لیفت ران را توصیه نکند.

  • لیفت ران با لیپوساکشن

در بعضی موارد، ناحیه ران ممکن است خاصیت ارتجاعی پوستی نداشته باشد. در این وضعیت جراح می تواند در کناره جراحی ، لیپوساکشن را برای به از بین بردن سلولهای چربی اضافی و جلوگیری از افتادگی پوست توصیه کند.

ساعات کار