لیفت بدون جراحی

لیفت بدون جراحی

لیفت بدون جراحی

متقاضیان مناسب لیفت بدون جراحی

افرادی که دارای نشانه‌های پیری خفیف تا متوسطی روی پوست خود هستند بهترین افراد برای انجام لیفت صورت بدون جراحی می‌باشند. بیماران جوان‌تر غالباً از روش لیفت بدون جراحی در زمان پیدایش نشانه‌های پیری به‌عنوان راهی برای پیشگیری یا رفع این نشانه‌ها استفاده می‌کنند.

شرایط تحت درمان با لیفت صورت بدون جراحی

 • شلی و افتادگی گونه‌ها و فک
 • خطوط خنده
 • چین‌وچروک پیشانی
 • چین‌وچروک پنجه کلاغی یا چین‌وچروک اطراف چشم
 • خطوط نگرانی
 • برجسته کردن گونه
 • برجسته کردن لب
 • خطوط اخم
 • چین و چروک دور لب

مزیت‌های لیفت بدون جراحی

 •  نتایج آن فوراً قابل‌مشاهده و بلافاصله پس از انجام درمان، می‌توانید فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از سر گیرید.
 • درمان بر اساس نیازهای فردی شما تدوین می‌شود تا به چهره‌ای شاداب‌تر دست پیدا کنید.
 • روشی ایمن، موقتی است و به‌مرورزمان تأثیر آن از بین می‌رود.
 • نتایج آن طبیعی و بسیار خوب است.
 • دارای دوره‌ی نقاهت کوتاه و یا بدون دوره نقاهت است.

روش‌های درمانی لیفت بدون جراحی

هایفوتراپی

 

هایفوتراپی نیز روشی است که به‌عنوان یک روش لیفت صورت بدون جراحی شناخته می‌شود و به کمک آن، پوست صورت، گردن و به‌ویژه، پوست ناحیه‌ی زیر چانه، ناحیه‌ی در امتداد خط فک و پیشانی، کشیده و سفت می‌گردد.

روش هایفوتراپی با استفاده از تکنولوژی اولتراسوند (امواج فراصوت) شلی و افتادگی در حد متوسط پوست صورت و گردن را رفع می‌کند و نسبت به درمان با لیزر به لایه‌های عمیق‌تر پوست نفوذ کرده و به حدی در پوست نفوذ می‌کند تا تولید کلاژن جدید تحریک شود.

در روش جراحی پلاستیک که پوست به کمک آن کشیده و محافظت می‌شود و پوست ظاهری جوان و بی چین‌وچروک پیدا می‌کند، نیز همین لایه از پوست تحت درمان قرار می‌گیرد. درحالی‌که هایفوتراپی تأثیر کمی بر روی رنگ پوست یا آفتاب‌سوختگی دارد اما بهترین کاربرد آن برای سفت کردن و بهبود حجم پوست است. هایفوتراپی تنها به یک دوره درمان نیاز دارد و پس از انجام درمان هیچ دوره‌ی بهبودی یا نقاهتی ندارد.

ممکن است بلافاصله پس از انجام درمان آلتراتراپی بهبودی مختصری را مشاهده کنید اما فرایند طبیعی کشسان تر شدن و تولید کلاژن به‌مرورزمان انجام می‌گیرد که در ادامه‌ی این روند، نتایج به مدت 2 تا 3 ماه و یا حتی بیش از 6 ماه بهبود می‌یابد.

تزریق بوتاکس در روش درمانی لیفت بدون جراحی

 

روش لیفت صورت با تزریق بوتاکس روشی برای سفت کردن پوست است که در آن به‌طور نوآورانه از بوتاکس استفاده می‌شود. مقداری از بوتاکس رقیق‌شده به ناحیه‌ی داخل جلدی (در زیر پوست) تزریق می‌شود تا با تحریک کلاژن و سفت کردن پوست، موجب طبیعی به نظر رسیدن تأثیر لیفت صورت گردد.

با تزریق مستقیم بوتاکس به زیر پوست (و نه ماهیچه) روزنه‌های پوست بسته و اندازه‌ی آنها کوچک‌تر شده درنتیجه سطح پوست سفت و کشیده می‌شود که این اثر تا چندین ماه دوام دارد. پس از یک‌بار تزریق بوتاکس، نتایج به‌طور متوسط 3 تا 6 ماه دوام دارد و با تکرار درمان، نتایج برای مدت طولانی‌تری باقی می‌ماند.

تزریق ژل در روش لیفت بدون جراحی

 

تکنیک لیفت 8 نقطه صورت یک روش درمانی مخصوص حجیم کردن و لیفت صورت است که به‌عنوان یک روش بدون جراحی و یا لیفت صورت مایع نیز به‌حساب می‌آید. در این روش جهت بهبود پوست و کشیدن و لیفت محتاطانه پوست صورت برای دستیابی به جوانسازی کلی، از ژل‌های پوستی با کیفیت بسیار بالا استفاده می‌شود.

تکنیک لیفت 8 نقطه صورت نقاط مهم در میانه صورت را مورد هدف قرار می‌دهد تا بدین طریق تمام قسمت‌های میانی و پایینی صورت را لیفت کند، فرم دهد و پوست را احیا و شاداب نماید.

تزریق ژل با بروز کاهش در حجم بافت نرم که به علت فرایند بالا رفتن سن ایجاد می‌شود مقابله می‌کند و در مقایسه با روش درمانی تزریق ژل، راه‌حل جامع و کاملی را به فرد ارائه می‌کند. نتایج ظرف دو روز پس از انجام درمان قابل‌مشاهده هستند و پس از چند هفته تا چند ماه بهبود بیشتری می‌یابد.

تأثیر این روش 12 تا 18 ماه طول می‌کشد و با انجام آن نیازی به سپری کردن دوره‌ی بهبودی نیست همه این مزایا موجب شده‌اند که این روش، روش محبوب و رایجی باشد.

تزریق چربی در روش لیفت بدون جراحی

 

روش تزریق چربی روشی جایگزین برای ژل‌های تزریقی است. می‌توان چربی را از قسمت دیگری از بدنتان برداشت و سپس آن را مجدداً به‌صورت تزریق کرد تا مستقیماً کاهش حجم صورت را مهار و برطرف نمود. از روش تزریق چربی می‌توان به‌منظور رفع خطوط لبخند، خطوط خنده، چین‌وچروک پنجه کلاغی یا کنار چشم و خطوط دور لب و جای آکنه و فرورفتگی‌های پوست، گودرفتگی گونه و یا هرگونه فرورفتگی دیگر در پوست صورت استفاده کرد.

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این روش این است که برای مدتی طولانی، ظاهری بسیار طبیعی به فرد می‌بخشد که پس از تزریق برای همیشه دوام داشته باشد و چون در این روش از چربی بدن خودتان استفاده می‌شود بدن آمادگی بیشتری برای پذیرش این چربی دارد و احتمال اینکه بدن واکنش‌های آلرژیک یا حساسیت از خود نشان دهد و یا چربی را پس بزند کمتر است.

لیفت با نخ در روش لیفت بدون جراحی

 

لیفت با نخ جدیدترین گزینه‌ی درمانی در روش لیفت صورت بدون جراحی است. فرایند لیفت صورت در کمتر از دو ساعت انجام می‌گیرد و در این روش جراح زیبایی از طریق برش‌های بسیار کوچکی که در قسمت‌های موردنظر ایجادشده‌اند، نخ‌های نازک و ظریفی را در پوست قرار می‌دهد. این نخ‌ها به بافت پوست می‌چسبند و سپس کشیده شده تا پوست صورت را بکشند و پوست صورت صاف و بی چین‌وچروک شود.

انتهای نخ‌ها مخفی می‌شوند نتایج این نوع از لیفت بلافاصله قابل‌رؤیت است. تأثیر لیفت در نقاطی که نخ در آن‌ها تجزیه و توسط بدن جذب‌شده‌اند، حدود 18 ماه باقی می‌ماند.

کشیدن و لیفت پوست با لیزر

 

در روش لیفت با لیزر از انرژی لیزر در زیر پوست استفاده می‌شود تا جراحت کنترل‌شده‌ای ایجاد شود که به‌وسیله‌ی آن چربی آب و پوست سفت می‌شود. در طی انجام فرایند درمان، پزشک در کنار گوش‌ها و چانه، سه برش بسیار کوچک یک میلی‌متری به وجود می‌آورد.

این برش‌های ریز از نوک خودکار هم کوچک‌تر هستند و پس از ترمیم شدن کاملاً ناپدید می‌شوند. روی سر برش‌ها، مایع بی‌حس‌کننده زده می‌شود و جهت تضمین راحتی بیمار در طی فرایند درمان، ماده بی‌حس‌کننده فوراً تأثیر خود را می‌گذارد. از انرژی لیزر کاملاً هدفمند، برای درمان پوست و بافت همبند در لایه زیرین پوست که از صورت حمایت می‌کند، استفاده می‌گردد.

رادیو فرکانسی در روش لیفت بدون جراحی

 

روش درمانی رادیو فرکانسی (RF) تولید کلاژن طبیعی را تحریک می‌کند. هدف از انجام این درمان کشیدن و لیفت صورت به‌وسیله‌ی امواج رادیویی (رادیوفرکوئنسی)، بازیابی جوانی از طریق رفع نشانه‌های پیری و تأثیرات جاذبه زمین می‌باشد. در این روش برای گرم کردن بافت زیرپوست از فرکانس رادیویی دوقطبی استفاده می‌شود که این کار به‌وسیله‌ی یک ابزاردستی که امواج رادیویی را از خود ساطع می‌کند انجام می‌گیرد.

این کار باعث منقبض شدن فیبرهای کلاژن موجود شده، فیبروبلاست‌ها را تحریک به جابجا شدن می‌کند و رشد کلاژن‌های جدید که به سفت شدن و بهبود ساختار خارجی پوست کمک می‌کند را افزایش می‌دهد. شما تأثیر لیفت را خواهید دید و احساس می‌کنید که چقدر پوستتان سفت‌تر، صاف‌تر شده و حالت کشسانی آن افزایش پیداکرده است.

در این روش دوره‌ی نقاهت وجود ندارد و دارای حداقل میزان درد و ناراحتی می‌باشد. فرایند انجام درمان تقریباً 20 تا 30 دقیقه طول می‌کشد. در بیشتر افراد نتایج بیش از 4 سال پایداری دارد.

ساعات کار